MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14796392
nr 1479 6392
Matsalsgrupp
8 delar, bord + 7 stolar, Gustaviansk stil. Längd: 140 cm, djup: 100 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:38:51
300 kr
350 kr
450 kr
Den Gustavianska stilen